NATIONAL

Grote Prijs Keukens Redant 2018

08/08/2018
1

Vaarzen van 6 tot 12 maanden
Kampioenschap serie
1ste prijs : Moneypenny van het Bareelhof (Vidal X Shériff) à Gilbert Veulemans, Glabbeek
2de prijs : Merel van de Sluizenweg (Vidal X Noceur) à Anny Meers & Marc Peters, Millen
3de prijs : Mila vd Stokerij (Luxurieux X Reputé) à Roger Monbaliu, Jabbeke
2

Miss Toekomst, Moneypenny van het Bareelhof (Vidal X Shériff), à Gilbert Veulemans, Glabbeek
3
Vaarzen van 6 tot 12 maanden
1ste prijs : Michou vh Smetledehof (Senateur X Nelson) à De Clercq LV, Smetlede
2de prijs : Israel vd Bieshoop (Jet-Set X Noceur)) à Gert & Louis De Coninck, Wolvertem
3de prijs : Magda vt Klein Laar (Toscan X Impérial) à Wilfried Goeman, Vrasene
4
Michou vh Smetledehof (Senateur X Nelson), 1ste prijs van vaarzen van 6 tot 12 maanden, à De Clercq LV, Smetlede
5
Vaarzen van 6 tot 12 maanden
1ste prijs : Manuella van de Paddenhoeve (Opercule X Or) à Freddy van Liedekerke, Herzele
2de prijs : Mondaine van Terbeck (Idefix X Impérial) à Roggen-Schotsmans LV, Kersbeek-Miskom
3de prijs : Mieke’T Hof ter Kameren Bos (Nevada X Hazard) à Antoine Van Den Berge, Leeuwergem
6
Manuella van de Paddenhoeve (Opercule X Or), 1ste prijs van vaarzen van 6 tot 12 maanden, à Freddy van Liedekerke, Herzele
7
Stieren van 6 tot 12 maanden
Kampioenschap serie
1ste prijs : Institution vd Breehoeve (Casper X Noceur) à Gert & Louis De Coninck, Wolvertem
2de prijs : Mo vd Pannemeers (Artdeco X Hazard) à Filip Ally, Tielt
3de prijs : Hermes de Wayaux (Vidal X Grommit) à Serge Lempereur, Wayaux
8
Institution vd Breehoeve (Casper X Noceur), Mister Toekmost, à Gert & Louis De Coninck, Wolvertem
9
Stieren van 6 tot 12 maanden
1ste prijs : Gracieux de Wayaux (Aragon X Impérial) à Serge Lempereur, Wayaux
2de prijs : Mats van het Bareelhof (Artdeco X Adajio) à Gilbert Veulemans, Glabbeek
3de prijs : 1280 vh Caloenhof (Vidal X Lennie) à Kristof De Fauw & Sandra Van Renterghem, Tielt
10
Gracieux de Wayaux (Aragon X Impérial), 1ste prijs van stieren van 6 tot 12 maanden, à Serge Lempereur, Wayaux
11
Stieren van 6 tot 12 maanden
1ste prijs : Martin King vd Kerkenhofstede (Horace X Emblème) à Karel Gillis, Watervliet
2de prijs : Messager van’t Manhovebos (Cuisines X Panache) à Hedwig Redant, Ottergem
3de prijs : Marino vd Schoolhoeve (Resistant X Morose) à Hivo Vzw-Landbouwschool, Torhout
12
Martin King vd Kerkenhofstede (Horace X Emblème), 1ste prijs van stieren van 6 tot 12 maanden, à Karel Gillis, Watervliet
13
Vaarzen van 12 tot 20 maanden
Kampioenschap serie
1ste prijs : Myrthe de Mahoney (Litige X Adajio) à De Mahoney BVBA, Pittem
2de prijs : Mona-Lisa van het Bareelhof (Econome X Sjaka-Zoele) à Gilbert Veulemans, Glabbeek
3de prijs : Muze van het Bareelhof (Hazard X Impérial) à Gilbert Veulemans, Glabbeek
14
Myrthe de Mahoney (Litige X Adajio), kampioen jonge vaarzen, à De Mahoney BVBA, Pittem
15
Vaarzen van 12 tot 20 maanden
1ste prijs : Marine de Mahoney (Cabri X Odilon) à De Mahoney BVBA, Pittem
2de prijs : Marleen van het Kruisborre (Hazard X Argan) à Roger & Jan Orinx, Asse
3de prijs : Michelle vh Smetledehof (Emblème X Benhur) à De Clercq LV, Smetlede
16
Marine de Mahoney (Cabri X Odilon), 1ste prijs van vaarzen van 12 tot 20 maanden, à De Mahoney BVBA, Pittem
17
Vaarzen van 12 tot 20 maanden
1ste prijs : Magda de Mahoney (Attribut X Hazard) a Jeroen Schoriels & Joris Lefebvre, Herfelingen
2de prijs : Mara van Klaveren Aas (Héroïque X Ubidet) à Klaveren Aas-Van Osselaer LV, Melsele
3de prijs : Milou vh Smetledehof (Warrior X Attribut) à De Clercq LV, Smetlede
18
Magda de Mahoney (Attribut X Hazard), 1ste prijs van vaarzen van 12 tot 20 maanden, à Jeroen Schoriels & Joris Lefebvre, Herfelingen
19
20
21
Vaarzen van 20 tot 32 maanden
1ste prijs : Lien vh Smetledehof (Zougar X Igloo) à De Clercq LV, Smetlede
2de prijs : Coquette (Tilouis X Shériff) à Jean-Pierre Thibaut-Wynen, Wayaux
3de prijs : Lanae van het Kruisborre (Hazard X Argan) à Roger & Jan Orinx, Asse
22
Lien vh Smetledehof (Zougar X Igloo), 1ste prijs van vaarzen van 20 tot 32 maanden, à De Clercq LV, Smetlede
23
Vaarzen van 20 tot 32 maanden
Kampioenschap serie
1ste prijs : Cerise (Cabri X Sirus) à Jean-Pierre Thibaut-Wynen, Wayaux
2de prijs : Lady vd Stokerij (Impérial X Député) à Roger Monbaliu, Jabbeke
3de prijs : L’amour de Mahoney (Hazard X Noceur) à De Mahoney BVBA, Pittem
24
Cerise (Cabri X Sirus), kampioen oudere vaarzen & superkampioen à Jean-Pierre Thibaut-Wynen, Wayaux
25
Stieren van 12 tot 18 maanden
Kampioenschap serie
1ste prijs : Messi vd Stokerij (Vidal X Deputé) à Roger Monbaliu, Jabbeke
2de prijs : Galliano de Wayaux (Reacteur X Cabri) à Serge Lempereur, Wayaux
3de prijs : 1227 vh Caloenhof (Brasero X Orval) à Kristof De Fauw & Sandra Van Renterghem, Tielt
26
Messi vd Stokerij (Vidal X Deputé), kampioen jonge stieren, à Roger Monbaliu, Jabbeke
27
Stieren van 12 tot 18 maanden
1ste prijs : Melchior vd Kerkenhofstede (Aragon X Picadilly) à Karel Gillis, Watervliet
2de prijs : Marijn vd Pannemeers (Vidal X Hazard) à Filip Ally, Tielt
3de prijs : Manchester van’t Manhovebos (Joujou X Adajio) à Yvan Deschuyteneer, Bever
28
Melchior vd Kerkenhofstede (Aragon X Picadilly), 1ste prijs van stieren van 12 tot 18 maanden à Karel Gillis, Watervliet
29
Vaarzen & Koeien van 32 tot 44 maanden
1ste prijs : Kandy du Champs des Oies (Benhur X Orme) à Cédric Poncelet, Gedinne
2de prijs : Kiara vd Stokerij (Deputé X Machinal) à Roger Monbaliu, Jabbeke
3de prijs : Kartouche de Mahoney (Attribut X Fakir) à De Mahoney BVBA, Pittem
30
Kandy du Champs des Oies (Benhur X Orme), 1ste prijs van vaarzen & koeien van 32 tot 44 maanden à Cédric Poncelet, Gedinne
31
Stieren van 18 tot 30 maanden
Kampioenschap serie
1ste prijs : Lekkerkoek vh Berkenhof (Impérial X Adajio) à Herman Bekaert, Sint-Baafs-Vijve
2de prijs : Lexus de Mahoney (Charlie X Adajio) à Christiane Moenaert, Boverkerke
3de prijs : Loyal du Champs des Oies (Bonheur X Orme) à Serge Lempereur, Wayaux
32
Lekkerkoek vh Berkenhof (Impérial X Adajio), kampioen jonge stieren, à Herman Bekaert, Sint-Baafs-Vijve
33
Koeien vanaf 44 maanden
Kampioenschap serie
1ste prijs : Océane vd Slijsloberg (Germinal X Osborne) à Ivan Brouckaert, Ruddervoorde
2de prijs : Jaserie vh Kruisborre (Impérial X Ecrin) à Roger & Jan Orinx, Asse
3de prijs : Jolie Fille vd Stokerij (Impérial X Fétiche) à Roger Monbaliu, Jabbeke
34
Océane vd Slijsloberg (Germinal X Osborne), kampioen koieien, à Ivan Brouckaert, Ruddervoorde
35
Koeien vanaf 44 maanden
1ste prijs : Ikea du Champs des Oies (Flirter X Nocturne) à Cédric Poncelet, Gedinne
2de prijs : Jipke vd Pannemeers (Noceur X Adajio) à Jeroen Schoriels, Herfelingen
3de prijs : Déesse de la Fontaine St Jacques (Grommit X Monarque) à Serge Lempereur, Wayaux
36
Ikea du Champs des Oies (Flirter X Nocturne), 1ste prijs van koeien vanaf 44 maanden, à Cédric Poncelet, Gedinne
37
Koeien vanaf 44 maanden
1ste prijs : Irma du Champs des Oies (Attribut X Orme) à Cédric Poncelet, Gedinne
2de prijs : Indigene van Klaveren Aas (Noceur X Davidson) à Klaveren Aas-Van Osselaer LV, Melsele
3de prijs : Gantée du Champs des Oies (Orme X Empire) à Cédric Poncelet, Gedinne
38
Irma du Champs des Oies (Attribut X Orme), 1ste prijs van koeien vanaf 44 maanden, à Cédric Poncelet, Gedinne
39
Stieren vanaf 30 maanden
1ste prijs : Koko C.A. van de Paddenhoeve (Orval X Impérial) à Hedwig Redant, Ottergem
2de prijs : Torrero du Donjon (Grommit X Laquais) à Christiane Moenaert, Boverkerke
40
Koko C.A. van de Paddenhoeve (Orval X Impérial), 1ste prijs van stieren vanaf 30 maanden, à Hedwig Redant, Ottergem
41
Institution vd Breehoeve (Casper X Noceur), Mister Toekmost, à Gert & Louis De Coninck, Wolvertem
42
Lekkerkoek vh Berkenhof (Impérial X Adajio), kampioen jonge stieren, à Herman Bekaert, Sint-Baafs-Vijve
43
Messi vd Stokerij (Vidal X Deputé), kampioen jonge stieren, à Roger Monbaliu, Jabbeke
44
Océane vd Slijsloberg (Germinal X Osborne), kampioen koieien, à Ivan Brouckaert, Ruddervoorde
45
Cerise (Cabri X Sirus), kampioen oudere vaarzen & superkampioen à Jean-Pierre Thibaut-Wynen, Wayaux
46
Cerise (Cabri X Sirus), kampioen oudere vaarzen & superkampioen à Jean-Pierre Thibaut-Wynen, Wayaux
47
Miss Toekomst, Moneypenny van het Bareelhof (Vidal X Shériff), à Gilbert Veulemans, Glabbeek
48
Loten prijzen van Cédric Poncelet, Gedinne
49

Pas encore de commentaire

    Laisser un commentaire