Prijskamp Affligem 2019

Vaarzen van 6 tot 10 maanden

1ste prijs : Nilfisk (Emblème X Hazard) à Marc Schuermans, Vissenaken
2de prijs : Nana van Terbeck (Vidal X Idéfix) à Roggen-Schotsmans Lv, Kersbeek-Miskom
3de prijs : Na f Naf van Terbeck (Charmeur X Impérial) à Roggen-Schotsmans Lv, Kersbeek-Miskom
1ste prijs – Vaarzen van 6 tot 10 maanden

Nilfisk (Emblème X Hazard) à Marc Schuermans, Vissenaken
Vaarzen van 6 tot 10 maanden

1ste prijs : Niet Normaal vd Pannemeers (Shériff X Adajio) à Filip Ally, Tielt
2de prijs : Hanna van Perenhof (Vuiton X Casper) à Perenhof BVBA, O.L.V. Water
3de prijs : Nona vh Smetledehof (Wilmots X Horace) à De Clercq Lv, Smetlede
1ste prijs – Vaarzen van 6 tot 10 maanden

Niet Normaal vd Pannemeers (Shériff X Adajio) à Filip Ally, Tielt
Vaarzen van 6 tot 10 maanden
Kampioen serie

1ste prijs : Napoli van Terbeck (Aragon X Idefix) à Roggen-Schotsmans Lv, Kersbeek-Miskom
2de prijs : Nolleke van het Kruisborre (Idefix X Impérial) à Roger & Jan Orinx, Asse
3de prijs : Narcis van het Kruisborre (Wilmots X Argan) à Roger & Jan Orinx, Asse
Kampioenschap vaarzen van 6 tot 10 maanden

Napoli van Terbeck (Aragon X Idefix) à Roggen-Schotsmans Lv, Kersbeek-Miskom
Vaarzen van 6 tot 10 maanden

1ste prijs : Nani van’t Blektehof (Artdeco X Adajio) à Hugo De Smet, Oordegem
2de prijs : Naranja van Terbeck (Hazard X Picadilly) à Roggen-Schotsmans Lv, Kersbeek-Miskom
3de prijs : Noah van het Kruisborre (Wilmots X Impérial) à Roger & Jan Orinx, Asse
1ste prijs – Vaarzen van 6 tot 10 maanden

Nani van’t Blektehof (Artdeco X Adajio) à Hugo De Smet, Oordegem
Vaarzen van 10 tot 20 maanden

1ste prijs : Fragance Van Ter Bos (Jet-Set X Origan) à Geert Demasure, Avelgem
2de prijs : Helga van Perenhof (G-Star X Shériff) à Roggen-Schotsmans Lv, Kersbeek-Miskom
3de prijs : Nirvana Ten Dreve (Shériff X Impérial) à Schuppen Fv, Velm
1ste prijs – Vaarzen van 10 tot 20 maanden

Fragance Van Ter Bos (Jet-Set X Origan) à Geert Demasure, Avelgem
Vaarzen van 10 tot 20 maanden

1ste prijs : Maaike vd Hemelrijksehei (Casper X Benhur) à Constant Oostvogels, Hoogstraten
2de prijs : Nathalie van Moorsel (Horace X Député) à Frans Van der Biest, Moorsel
3de prijs : Noëlle van Klaveren Aas (Bonheur x Lasso) à Klaveren Aas-Van Osselaer Lv, Melsele
1ste prijs – Vaarzen van 10 tot 20 maanden

Maaike vd Hemelrijksehei (Casper X Benhur) à Constant Oostvogels, Hoogstraten
Vaarzen van 10 tot 20 maanden

1ste prijs : Noir van het Bareelhof (Vidal X Impérial) à Gilbert Veulemans, Glabbeek
2de prijs : Niara van het Bareelhof (Idéfix X Hazard) à Gilbert Veulemans, Glabbeek
3de prijs : Naomy V’T Watertorenhof (Artdeco X Cadeau) à Face BVBA-Scheemaeker L., Roksem
1ste prijs – Vaarzen van 10 tot 20 maanden

Noir van het Bareelhof (Vidal X Impérial) à Gilbert Veulemans, Glabbeek
Vaarzen van 10 tot 20 maanden

1ste prijs : Mila vd Stokerij (Luxurieux X Député) à Roger Monbaliu, Jabbeke
2de prijs : Yentl vd Zellikveldhoeve (Jet-Set X Jonas) à Johan Drobe, St-Pieters-Leeuw
3de prijs : Merel Van de Sluizenweg (Vidal X Noceur) à Anny Meers & Marc Peters, Millen
1ste prijs – Vaarzen van 10 tot 20 maanden

Mila vd Stokerij (Luxurieux X Député) à Roger Monbaliu, Jabbeke
Vaarzen van 10 tot 20 maanden
Kampioen serie

1ste prijs : Monaco Ten Dreve (Vidal X Origan) à Schuppen Fv, Velm
2de prijs : Miami van het Kruisborre (Impérial X Valli) à Roger & Jan Orinx, Asse
3de prijs : Maxima van Moorsel (Or X Orme) à Frans Van Der Biest, Moorsel
Kampioenschap – vaarzen van 10 tot 20 maanden

Monaco Ten Dreve (Vidal X Origan) à Schuppen Fv, Velm
Vaarzen van 10 tot 20 maanden

1ste prijs : Memoire van het Bareelhof (Hazard X Impérial) à Gilbert Veulemans, Glabbeek
2de prijs : Mieke ‘T Hof Ter Kameren Bos (Nevada X Hazard) à Antoine Van Den Berge, Leeuwergem
3de prijs : Margherite Vt Kasteeltje (Soucieux X Orval) à Lenaerts Raf, Kallo
1ste prijs – Vaarzen van 10 tot 20 maanden

Memoire van het Bareelhof (Hazard X Impérial) à Gilbert Veulemans, Glabbeek
Stieren van 6 tot 10 maanden

1ste prijs : Nardo van het Kruisborre (Artdeco X Impérial) à Roger & Jan Orinx, Asse
2de prijs : Naser vd Pannemeers (Ultimo X Cabri) à Filip Ally, Tielt
3de prijs : Hilton van Perenhof (Donquichotte X Origan) à Perenhof BVBA, O.L.V. Waver
1ste prijs – Stieren van 6 tot 10 maanden

Nardo van het Kruisborre (Artdeco X Impérial) à Roger & Jan Orinx, Asse
Vaarzen van 10 tot 20 maanden

1ste prijs : Myrthe de Mahoney (Litige X Adajio) à Tom Devaere, Herselt
2de prijs : Manuella van de Paddenhoeve (Opercule X Or) à Freddy Van Liedekerke, Herzele
3de prijs : Ghislaine van Perenhof (Vuiton X Panache) à Perenhof BVBA, O.L.V. Waver
1ste prijs – Vaarzen van 10 tot 20 maanden

Myrthe de Mahoney (Litige X Adajio) à Tom Devaere, Herselt
Stieren van 6 tot 10 maanden

1ste prijs : Nardo Vd Otterhoeve (Robinet X Panache) à Hedwig Redant, Ottergem
2de prijs : Navaro van Moorsel (Noceur X Germinal) à Frans Van Der Biest, Moorsel
3de prijs : Felix Vd Witte Hoeve (Germinal X Osborne) à Wesley Foque, Heffen
1ste prijs – Stieren van 6 tot 10 maanden

Nardo Vd Otterhoeve (Robinet X Panache) à Hedwig Redant, Ottergem
Stieren van 6 tot 10 maanden
Kampioen serie

1ste prijs : Noo van het Kruisborre (Zougar X Dynamite) à Roger & Jan Orinx, Asse
2de prijs : Nobel van de Bremberg (Embleme X Adagio) à Bart Willems, Sj-Joris-Winge
3de prijs : Nout van het Kruisborre (Courtois X Manchester) à Roger & Jan Orinx, Asse
Kampioenschap – stieren van 6 tot 10 maanden

Noo van het Kruisborre (Zougar X Dynamite) à Roger & Jan Orinx, Asse
Vaarzen en gekalfde vaarzen van 20 tot 32 maanden – 1 dag

1ste prijs : Mabelle van het Kruisborre (Hazard X Langoureux) à Roger & Jan Orinx, Asse
2de prijs : Milou Vh Smetledehof (Warrior X Attribut) à De Clercq Lv, Smetlede
3de prijs : Michelle Vh Smetledehof (Emblème X Benhur) à De Clercq Lv, Smetlede
1ste prijs – Vaarzen en gekalfde vaarzen van 20 tot 32 maanden – 1 dag

Mabelle van het Kruisborre (Hazard X Langoureux) à Roger & Jan Orinx, Asse
Vaarzen en gekalfde vaarzen van 20 tot 32 maanden – 1 dag
Kampioen serie

1ste prijs : Lize van het Bareelhof (Zougar X Argan) à Gilbert Veulemans, Glabbeek
2de prijs : Lady vd Stokerij (Impérial X Député) à Roger Monbaliu, Jabbeke
3de prijs : Leni Vh Smetledehof (Attribut X Benhur) à De Clercq Lv, Smetlede
Kampioenschap – vaarzen en gekalfde vaarzen van 20 tot 32 maanden – 1 dag

Lize van het Bareelhof (Zougar X Argan) à Gilbert Veulemans, Glabbeek
Stieren van 10 tot 18 maanden – 1 dag

1ste prijs : Nougat de Mahoney (Charmeur X Impérial) à De Mahoney BVBA, Pittem
2de prijs : Noorman vd Kerkenhofstede (Jackson X Fexhois) à Paul Gillis, Watervliet
3de prijs : Odilonneke van de Attenhoeve (Jackson X Langoureux) à Jacques Robijns, Attenhoeve
1ste prijs – Stieren van 10 tot 18 maanden – 1 dag

Nougat de Mahoney (Charmeur X Impérial) à De Mahoney BVBA, Pittem
Stieren van 10 tot 18 maanden – 1 dag

1ste prijs : Navarro Ten Dreve (Aragon X Impérial) à Schuppen Fv, Velm
2de prijs : Nixon van ter Bos (Occident X Fétiche) à Geert Demasure, Avelgem
3de prijs : Nibali van de Bremberg (Emblème X Adajio) à Bart Willems, St-Joris-Winge
1ste prijs – Stieren van 10 tot 18 maanden – 1 dag

Navarro Ten Dreve (Aragon X Impérial) à Schuppen Fv, Velm
Stieren van 10 tot 18 maanden
Kampioen serie

1ste prijs : Falco van ter Bos (Artdeco X Fétiche) à Geert Demasure, Avelgem
2de prijs : Lorenzo van Velzeke (Idefix X Benhur) à Frédérik Baele, Velzeke
3de prijs : Marchetto Vd Schoolhoeve (Résistant X Harpon) à Hivo Vzw-Landbouwschool, Torhout
Kampioenschap – Stieren van 10 tot 18 maanden

Falco van ter Bos (Artdeco X Fétiche) à Geert Demasure, Avelgem
Stieren van 10 tot 18 maanden

1ste prijs : Maxim de Mahoney (Charmeur X Adajio) à De Mahoney BVBA, Pittem
2de prijs : Mustang Vd Kerkenhostede (Selenium X Ferrero) à Paul Gillis, Watervliet
3de prijs : Geronimo van Perenhof (Wilmots X Impérial) à Perenhof BVBA, O.L.V. Waver
1ste prijs – Stieren van 10 tot 18 maanden

Maxim de Mahoney (Charmeur X Adajio) à De Mahoney BVBA, Pittem
Gekalfde vaarzen en koeien van 32 tot 44 maanden – 1 dag

1ste prijs : Famke van perenhof (Hazard X Germinal) à Perenhof BVBA, O.L.V. Waver
2de prijs : Le Secret Lilly (Shériff X Occupant) à Paul Verpoorten, Lommel
3de prijs : Fenna van Perenhof (Origan X Germinal) à Perenhof BVBA, O.L.V. Waver
1 ste prijs – Gekalfde vaarzen en koeien van 32 tot 44 maanden – 1 dag

Famke van perenhof (Hazard X Germinal) à Perenhof BVBA, O.L.V. Waver
Stieren van 10 tot 18 maanden

1ste prijs : Erco van ter Bos (Econome X Fripon) à Geert Demasure, Avelgem
2de prijs : Ministre V’T Watertorenhof (Luxurieux X Langoureux) à Dirk & Kris Smet, Temse
3de prijs : Mosterd van Terbeck (Shériff X Impérial) à Roggen-Schotsmans Lv, Kersbeek-Miskom
1ste prijs – Stieren van 10 tot 18 maanden

Erco van ter Bos (Econome X Fripon) à Geert Demasure, Avelgem
Stieren van 18 tot 30 maanden
Kampioen serie

1ste prijs : Minotaurus van Terbeck (Attribut X Emigré) à Roggen-Schotsmans Lv, Kersbeek-Miskom
2de prijs : Le Secret Mauricio (Magloire X Mont Blanc) à Paul Verpoorten, Lommel
3de prijs : Macho (Navara X Noceur) à Hans Vandewalle, Eernegem
Kampioenschap – Stieren van 18 tot 30 maanden

Minotaurus van Terbeck (Attribut X Emigré) à Roggen-Schotsmans Lv, Kersbeek-Miskom
Gekalfde vaarzen en koeien van 32 tot 44 maanden – 1 dag
Kampioen serie

1ste prijs : Signe van de Bremberg (Hazard X Lasso) à Bart Willems, St-Joris-Winge
2de prijs : Kwadraat Ten Dreve (Attribut X Fakir) à Schuppen Fv, Velm
3de prijs : Naomi Vh Maaiven (Or X Langoureux) à Kelly Cuypers, Tessenderlo
Kampioenschap – Gekalfde vaarzen en koeien van 32 tot 44 maanden – 1 dag

Signe van de Bremberg (Hazard X Lasso) à Bart Willems, St-Joris-Winge
Stieren van 18 tot 30 maanden

1ste prijs : Melchior Vd Kerkenhofstede (Aragon X Picaddily) à Hedwig Redant, Ottergem
2de prijs : Muguet van Moorsel (Or X Panache) à Frans Van Der Biest, Moorsel
1ste prijs – Stieren van 18 tot 30 maanden

Melchior Vd Kerkenhofstede (Aragon X Picaddily) à Hedwig Redant, Ottergem
Koeien vanaf 44 maanden

1ste prijs : Kiara vd Stokerij (Député X Machinal) à Roger Monbaliu, Jabbeke
2de prijs : Jaserie van het Kruisborre (Impérial X Ecrin) à Roger & Jan Orinx, Asse
3de prijs : Manon van de Bremberg (Praga-Khan X Radar) à Viktor & Bart Noeyens, Merksplas
1ste prijs – Koeien vanaf 44 maanden

Kiara vd Stokerij (Député X Machinal) à Roger Monbaliu, Jabbeke
Koeien vanaf 44 maanden
Kampioen serie

1ste prijs : Ikoet Vd Jorschrishoeve (Tilouis X Ubidet) à Andy Goorickx, Bever
2de prijs : 9528 (Joker X Davidson) à Viktor & Bart Noeyens, Merksplas
3de prijs : 9514 (Adajio X Germinal) à Viktor & Bart Noeyens, Merksplas
Kampioenschap – Koeien vanaf 44 maanden

Ikoet Vd Jorschrishoeve (Tilouis X Ubidet) à Andy Goorickx, Bever
Stieren vanaf 30 maanden
Kampioen serie

1ste prijs : Torrero du Donjon (Grommit X Laquais) à Christiane Moenaert, Bovekerke
2de prijs : Lexus de Mahoney (Charlie X Adajio) à Christiane Moenaert, Bovekerke
3de prijs : Libido van Moorsel (Opaque X Germinal) à Frans Van Der Biest, Moorsel
Kampioenschap – Stieren vanaf 30 maanden

Torrero du Donjon (Grommit X Laquais) à Christiane Moenaert, Bovekerke
Koe met kalf

1ste prijs : Lady vd Stokerij (Impérial X Député) met Nice vd Stokerij (Vidal) à Roger Monbaliu, Jabbeke
2de prijs : Famke van Perenhof (Hazard X Germinal) met Hanne van Perenhof (Revers) à Penrehof BVBA, O.L.V. Waver
3de prijs : Lieveke (Indian X Adajio) met Odile (Whisky Coca) à Van Kelecom Lv, Hoegaarden
1ste prijs – Koe met kalf

Lady vd Stokerij (Impérial X Député) met Nice vd Stokerij (Vidal) à Roger Monbaliu, Jabbeke
Koe met kalf
Kampioen serie

1ste prijs : Jaserie van het Kruisborre (Impérial X Ecrin) met Noah van het Kruisborre (Wilmots) à Roger & Jan Orinx, Asse
2de prijs : Kiara vd Stokerij (Député X Machinal) met Nefertete vd Stokerij (Ravi) à Roger Monbaliu, Jabbeke
3de prijs : 9528 (JOker X Germinal) met Wittie (Hannibal) à Viktor & Bart Noeyens, Merksplas
Kampioenschap – Koe met kalf

Jaserie van het Kruisborre (Impérial X Ecrin) met Noah van het Kruisborre (Wilmots) à Roger & Jan Orinx, Asse
Loten van eerste prijzen – Gilbert Veulemans, Glabbeek
Kampioenschap vaarzen van 6 tot 10 maanden

Napoli van Terbeck (Aragon X Idefix) à Roggen-Schotsmans Lv, Kersbeek-Miskom
Kampioenschap – vaarzen van 10 tot 20 maanden

Monaco Ten Dreve (Vidal X Origan) à Schuppen Fv, Velm
Kampioenschap – vaarzen en gekalfde vaarzen van 20 tot 32 maanden – 1 dag

Lize van het Bareelhof (Zougar X Argan) à Gilbert Veulemans, Glabbeek
Kampioenschap – Gekalfde vaarzen en koeien van 32 tot 44 maanden – 1 dag

Signe van de Bremberg (Hazard X Lasso) à Bart Willems, St-Joris-Winge
Kampioenschap – Koeien vanaf 44 maanden

Ikoet Vd Jorschrishoeve (Tilouis X Ubidet) à Andy Goorickx, Bever

Kampioenschap – Koe met kalf

Jaserie van het Kruisborre (Impérial X Ecrin) met Noah van het Kruisborre (Wilmots) à Roger & Jan Orinx, Asse

Kampioenschap – stieren van 6 tot 10 maanden

Noo van het Kruisborre (Zougar X Dynamite) à Roger & Jan Orinx, Asse
Kampioenschap – Stieren van 10 tot 18 maanden

Falco van ter Bos (Artdeco X Fétiche) à Geert Demasure, Avelgem
Kampioenschap – Stieren van 18 tot 30 maanden

Minotaurus van Terbeck (Attribut X Emigré) à Roggen-Schotsmans Lv, Kersbeek-Miskom
Kampioenschap – Stieren vanaf 30 maanden

Torrero du Donjon (Grommit X Laquais) à Christiane Moenaert, Bovekerke


Catégories :PROVINCIAL

Laisser un commentaire