Prijskamp Bocholt 2019

Prijskampen mannelijke dieren
Kampioen reek

1ste prijs : Le Secret Naturel (Grommit X Orme) à Paul Verpoorten, Hechtel
2ème prix : Le Secret Nioki (Or X Attribut) à Paul Verpoorten, Hechtel
3ème prix : Norman vd Sluizenweg (Vidal X Grommit) à Anny Meers – Marc Peters, Millen
Kampioenschap – Prijskampen mannelijke dieren

Le Secret Naturel (Grommit X Orme) 
à Paul Verpoorten, Hechtel
Prijskampen mannelijke dieren

1ste prijs : Norwin vd Sluizenweg (Lego X Joker) à Anny Meers – Marc Peters, Millen
2ème prix : Le Secret Noddy (Econome X Orme) à Paul Verpoorten, Hechtel
3ème prix : Nolda vd Sluizenweg (Vidal X Adajio) à Anny Meers – Marc Peters, Millen
1ste prijs – Prijskampen mannelijke dieren

Norwin vd Sluizenweg (Lego X Joker) à Anny Meers – Marc Peters, Millen
Prijskampen vrouwelijke dieren

1ste prijs : Olijfje van Tervoort (Attribut X Adajio) à Benny Neven, Wellen
2ème prix : Noa vd Sluizenweg (King X Grommit) à Anny Meers – Marc Peters, Millen
3ème prix : Olympia van’t Herent (Vidal X Attribut) à Raymond Thijs, Pelt
1ste prijs – Prijskampen vrouwelijke dieren

Olijfje van Tervoort (Attribut X Adajio) à Benny Neven, Wellen
Prijskampen vrouwelijke dieren

1ste prijs : Le Secret Nianne (Grommit X Orme) à Paul Verpoorten, Hechtel
2ème prix : Le Secret Nowella (Grommit X Orme) à Paul Verpoorten, Hechtel
3ème prix : Amina van het Boyerhof (Shériff X Impérial) à Davy Claessens, Stokkem
1ste prijs – Prijskampen vrouwelijke dieren

Le Secret Nianne (Grommit X Orme) 
à Paul Verpoorten, Hechtel
Prijskampen vrouwelijke dieren
Kampioen reeks

1ste prijs : Nova vd Sluizenweg (Balisto X Prospere) à Anny Meers – Marc Peters, Millen
2ème prix : Le Secret Nevina (Econome X Orme) à Paul Verpoorten, Hechtel
3ème prix : Navara vd Sluizenweg (Donquichotte X Gio) à Anny Meers – Marc Peters, Millen
Kampioenschappen – Jonge vaarzen

Nova vd Sluizenweg (Balisto X Prospere) 
à Anny Meers – Marc Peters, Millen
Prijskampen vrouwelijke dieren

1ste prijs : Miekevan het Boyerhof (Toscan X Impérial) à Davy Claessens, Stokkem
2ème prix : Kobie van Bellis (Vidal X Argan) à Warnants – Meekers, Kortessem
3ème prix : Nadira van het Kastanjehof (Député X Impérial) à Raymond Thijs, Pelt
1ste prijs – Prijskampen vrouwelijke dieren

Mieke van het Boyerhof (Toscan X Impérial) à Davy Claessens, Stokkem
Prijskampen vrouwelijke dieren
Kampioen reeks

1ste prijs : Maximavan’t Herent (Attribut X Adajio) à Raymond Thijs, Pelt
2ème prix : Le Secret Moenja (Shériff X Occupant) à Paul Verpoorten, Hechtel
3ème prix : Kobra van Bellis (Econome X Héroique) à Warnants – Meekers, Kortessem
Kampioenschap oudere vaarzen

Maxima van’t Herent (Attribut X Adajio) 
à Raymond Thijs, Pelt
Prijskampen vrouwelijke dieren

1ste prijs : Lovely vh Kastanjehof (Attribut X Adajio) à Raymond Thijs, Pelt
2ème prix : Mia (Adajio X Etna) à Davy Claessens, Stokkem
3ème prix : Roos (Or X Panacha) à Davy Claessens, Stokkem
1ste prijs – Prijskampen vrouwelijke dieren

Lovely vh Kastanjehof (Attribut X Adajio) à Raymond Thijs, Pelt
Kampioen reeks

1ste prijs : Insjalavan Bellis (Argan X Emigré) à Warnants – Meekers, Kortessem
2ème prix : Femke vd Sluizenweg (Orme X Elan) à Anny Meers – Marc Peters, Millen
Kampioenschap – Koeien

Insjala van Bellis (Argan X Emigré) à Warnants – Meekers, Kortessem
Kampioenschap – Prijskampen mannelijke dieren

Le Secret Naturel (Grommit X Orme) 
à Paul Verpoorten, Hechtel
Kampioenschappen – Jonge vaarzen

Novavd Sluizenweg (Balisto X Prospere) 
à Anny Meers – Marc Peters, Millen
Kampioenschap vaarzen van midden groep

Maxima van’t Herent (Attribut X Adajio) 
à Raymond Thijs, Pelt


Catégories :PROVINCIAL

Laisser un commentaire