NATIONAL

Open Nationaal Keuring Uddel NL 2019

11/08/2019

Escapade aux Pays-Bas du côté Gelderland pour découvrir le national ouvert à tous les animaux (inscrits ou non) organisé dans le cadre d’une foire agricole, où le public s’est présenté nombreux pour l’occasion!

1ste prijs – Mannelijke van 0 tot 5 maanden

Chris v. d. Vequ (Picadilly X Dafydd) à H. Van den Ven, Hedel
Jurys : Paul Hoogsteyns & Erik van de Pol
Mannelijke van 0 tot 5 maanden
Kampioenschap reeks

1ste prijs : 6, eig. – H van de Ven, Hedel
2de prijs : V/d Koekendaal Jono (Magistrat X Attribut) à J H G Steenbreker-Gerrit, Doetinchem
3de prijs : 4 (Folon X Urbanus) à Weeghel-Noordman, Zwolle
Kampioen – Mannelijke van 0 tot 5 maanden

6, eig. – H van de Ven, Hedel
Vrouwelijke van 0 tot 5 maanden
Kampioenschap reeks

1ste prijs : Daphne 21 van Stelt (Storm X Attribut) à R.A.M. Steltenpool, Obdam
2de prijs : Mandarine vd Eik (Vuiton X Heroïque) à H & J Van den Beucken, Kessel Lb
3de prijs : Cobie (Kastaar X Adajio) à A. Soede, Ter Aar
Kampioen – Vrouwelijke van 0 tot 5 maanden

Daphne 21 van Stelt (Storm X Attribut) à R.A.M. Steltenpool, Obdam
Vrouwelijke van 0 tot 5 maanden

1ste prijs : V/d Koekendaal Els (Hazard X Bambin) à J H G Steenbreker-Gerrit, Doetinchem
2de prijs : Sarah van Krakehoeve (Sagan van Krakehoeve X Toscan) à Vleesveebedrijf Krakehoeve Vof, Weert
1ste prijs – Vrouwelijke van 0 tot 5 maanden

V/d Koekendaal Els (Hazard X Bambin) à J H G Steenbreker-Gerrit, Doetinchem
Kampioen – Mannelijke van 6 tot 11 maanden

Bertus (Hazard X Accord) à J G+W M Horlings, Ruinen
Vrouwelijke van 6 tot 11 maanden

1ste prijs : Romee (Emblème X Adajio) à A. Soede, Ter Aar
2de prijs : Sanne (Magloire X Attribut) à W G W Dam, Nykerk Gld
3de prijs : Dora van Cobie (Alambic de Centfontaine X Noceur) à Maatschap B & W van Dronkelaar, Woudenberg
1ste prijs – Vrouwelijke van 6 tot 11 maanden

Romee (Emblème X Adajio) à A. Soede, Ter Aar
Vrouwelijke van 6 tot 11 maanden
Kampioenschap reeks

1ste prijs : V/d Koekendaal Margo (Attribut X Hazard) à J H G Steenbreker-Gerrit, Doetinchem
2de prijs : Van’t Staverhul Gentaine (Idefix X Attribut) à Mts A+Eg van Ginkel-van Dijk, Uddel
3de prijs : Triangel (Toscan X Attribut) à Mees van Laar, Barneveld
Kampioen – Vrouwelijke van 6 tot 11 maanden

V/d Koekendaal Margo (Attribut X Hazard) à J H G Steenbreker-Gerrit, Doetinchem
Mannelijke van 1 tot 2 jaar
Kampioenschap reeks

1ste prijs : Simon van Krakehoeve (Shark van Krakehoeve X Shaquille van Krakehoeve) à Vleesveebedrijf Krakehoeve Vof, Wee
2de prijs : Tyson vd Roomspolder (Ultimo X Adajio) à J G+W M Horlings, Ruinen
Kampioen – Mannelijke van 1 tot 2 jaar

Simon van Krakehoeve (Shark van Krakehoeve X Shaquille van Krakehoeve) à Vleesveebedrijf Krakehoeve Vof, Wee
Vrouwelijke van 12 tot 20 maanden

1ste prijs : Libellule vd Eik (Magistrat X Héroïque) à H & J Van den Beucken, Kessel Lb
2de prijs : Talien Ut de Groe (Hazard X Argan) à J G+W M Horlings, Ruinen
3de prijs : Luna (Tom X Etna) à Soetendaal C.V., Voorthuizen
1ste prijs – Vrouwelijke van 12 tot 20 maanden

Libellule vd Eik (Magistrat X Héroïque) à H & J Van den Beucken, Kessel Lb
Vrouwelijke van 12 tot 20 maanden
Kampioenschap reeks

1ste prijs : Karina 6 vd Blomsteeg (Emblème X Origan) à J.H. voor den Dag, Almkerk
2de prijs : Gelota van Krakehoeve (G-Star X Panache) à Vleesveebedrijf Krakehoeve Vof, Wee
3de prijs : Diablesse de St Fontaine (Hazard X Heroïque) à J.H. voor den Dag, Almkerk
Kampioen – Vrouwelijke van 12 tot 20 maanden

Karina 6 vd Blomsteeg (Emblème X Origan) à J.H. voor den Dag, Almkerk
Vrouwelijke van 21 tot 31 maanden
Kampioenschap reeks

1ste prijs : Nadaline van Krakehoeve (Nathan van Krakehoeve X Spirit) à Vleesveebedrijf Krakehoeve Vof, Wee
2de prijs : Van’t Staverhul Hotesse (Idefix X Argan) à Mts A+Eg van Ginkel-van Dijk, Uddel
Kampioen – Vrouwelijke van 21 tot 31 maanden

Nadaline van Krakehoeve (Nathan van Krakehoeve X Spirit) à Vleesveebedrijf Krakehoeve Vof, Wee
Vrouwelijke van 21 tot 31 maanden
Kampioenschap reeks

1ste prijs : Natacha van Krakehoeve (Nathan van Krakehoeve X Egel) à Vleesveebedrijf Krakehoeve Vof, Wee
2de prijs : Van’t Staverhul Harmonie (Fiacre X Impérial) à Mts A+Eg van Ginkel-van Dijk, Uddel
3de prijs : Noa v/h Waterland (Idefix X Impérial) à J.H. voor den Dag, Almkerk
Kampioen – Vrouwelijke van 21 tot 31 maanden

Natacha van Krakehoeve (Nathan van Krakehoeve X Egel) à Vleesveebedrijf Krakehoeve Vof, Wee
Vrouwelijke ouder dan 32 maanden
Kampioenschap reeks

1ste prijs : Tirone van Krakehoeve (Toscan X Jasmin de Berloz) à Vleesveebedrijf Krakehoeve Vof, Wee
2de prijs : Sue Ellen van Krakehoeve (Shaquille van Krakehoeve X Spirit) à Vleesveebedrijf Krakehoeve Vof, Wee
3de prijs : Jubilee vd Eik (Heroique X Germinal) à H & J Van den Beucken, Kessel Lb
Kampioenschap – Vrouwelijke ouder dan 32 maanden

Tirone van Krakehoeve (Toscan X Jasmin de Berloz) à Vleesveebedrijf Krakehoeve Vof, Wee
Vrouwelijke ouder dan 32 maanden

1ste prijs : Sportive van Krakehoeve (Spirit X Etna) à Vleesveebedrijf Krakehoeve Vof, Wee
2de prijs : Nellie (Adajio X Dartagnan) à A. Soede, Ter Aar
1ste prijs – Vrouwelijke ouder dan 32 maanden

Sportive van Krakehoeve (Spirit X Etna) à Vleesveebedrijf Krakehoeve Vof, Wee
Vaarzen met kalf

Daphne 16 van Stelt (Attribut X Adajio) met Daphne 21 van Stelt (Storm) à R.A.M. Steltenpool, Obdam
Kampioen – Mannelijke van 0 tot 5 maanden

6, eig. – H van de Ven, Hedel
Reservekampioen

V/d Koekendaal Jono (Magistrat X Attribut) à J H G Steenbreker-Gerrit, Doetinchem
Kampioen – Vrouwelijke van 0 tot 5 maanden

Daphne 21 van Stelt (Storm X Attribut) à R.A.M. Steltenpool, Obdam
Reservekampioen – Vrouwelijke van 0 tot 5 maanden

V/d Koekendaal Els (Hazard X Bambin) à J H G Steenbreker-Gerrit, Doetinchem
Kampioen – Mannelijke van 6 tot 11 maanden

Bertus (Hazard X Accord) à J G+W M Horlings, Ruinen
Kampioen – Vrouwelijke van 6 tot 11 maanden

V/d Koekendaal Margo (Attribut X Hazard) à J H G Steenbreker-Gerrit, Doetinchem
Reservekampioen – Vrouwelijke van 6 tot 11 maanden

Sanne (Magloire X Attribut) à W G W Dam, Nykerk Gld
Kampioen & Superkampioenschap – Mannelijke van 1 tot 2 jaar

Simon van Krakehoeve (Shark van Krakehoeve X Shaquille van Krakehoeve) à Vleesveebedrijf Krakehoeve Vof, Wee
Reservekampioen – Mannelijke van 1 tot 2 jaar & Superkampioen

Tyson vd Roomspolder (Ultimo X Adajio) à J G+W M Horlings, Ruinen
Kampioen – Vrouwelijke van 12 tot 20 maanden

Karina 6 vd Blomsteeg (Emblème X Origan) à J.H. voor den Dag, Almkerk
Reservekampioen – Vrouwelijke van 12 tot 20 maanden

Gelota van Krakehoeve (G-Star X Panache) à Vleesveebedrijf Krakehoeve Vof, Wee
Kampioen – Vrouwelijke van 21 tot 31 maanden

Nadaline van Krakehoeve (Nathan van Krakehoeve X Spirit) à Vleesveebedrijf Krakehoeve Vof, Wee
Reservekampioen – Vrouwelijke van 21 tot 31 maanden

Van’t Staverhul Hotesse (Idefix X Argan) à Mts A+Eg van Ginkel-van Dijk, Uddel
Kampioen – Vrouwelijke van 21 tot 31 maanden

Natacha van Krakehoeve (Nathan van Krakehoeve X Egel) à Vleesveebedrijf Krakehoeve Vof, Wee
Reservekampioen – Vrouwelijke van 21 tot 31 maanden

Van’t Staverhul Harmonie (Fiacre X Impérial) à Mts A+Eg van Ginkel-van Dijk, Uddel
Kampioenschap & Superkampioenschap – Vrouwelijke ouder dan 32 maanden

Tirone van Krakehoeve (Toscan X Jasmin de Berloz) à Vleesveebedrijf Krakehoeve Vof, Wee
Reservekampioen – Vrouwelijke ouder dan 32 maanden

Sue Ellen van Krakehoeve (Shaquille van Krakehoeve X Spirit) à Vleesveebedrijf Krakehoeve Vof, Wee
Loten van kampioenschap

Vous aimerez aussi

Pas encore de commentaire

    Laisser un commentaire