REGIONAL

Photos | Sint-Niklaas 2022

11/05/2022
Stieren van 10 tot 24 maanden
1ste prijs : Rolls Roys vd Kerkenhofstede (Yakult X Caramel) à Paul Gillis, Watervliet
2de prijs : Raphael van Klaveren Aas (Darko X Zougar) à Klaveren Aas-Van Osselaer Lv, Melsele
3de prijs : 7167 Vt Klein Laar (Zougar X Adajio) à Wilfried Goeman, Vrasene
1ste prijs – Stieren van 10 tot 24 maanden
Rolls Roys vd Kerkenhofstede (Yakult X Caramel) à Paul Gillis, Watervliet
Stieren van 10 tot 24 maanden
Kampioen reeks
1ste prijs : Paris vd Otterhoeve (Courtois X Ferrero) à Hedwig Redant, Ottergem
2de prijs : Offenbach du Tordoir (Futé X Attribut) à Wilfried Goeman, Vrasene
3de prijs : Pankaj vd Otterhoeve (Courtois X Ferrero) à Hedwig Redant, Ottergem
Kampioenschap – Stieren van 10 tot 24 maanden
Paris vd Otterhoeve (Courtois X Ferrero) à Hedwig Redant, Ottergem
Vaarzen van 10 tot 20 maanden
1ste prijs : Quintana van’t Blektehof (Darko) à Hugo De Smet, Oordegem
2de prijs : Quebec Hof ter Dam (Dali X Aragon) à Peter Van Moer, Meerdonk
3de prijs : Rietjs vd Kleibeke (Général X Langoureux) à Denis De Backer, St-Niklaas
1ste prijs – Vaarzen van 10 tot 20 maanden
Quintana van’t Blektehof (Darko) à Hugo De Smet, Oordegem
Vaarzen van 10 tot 20 maanden
1ste prijs : Quincy Hof ter Dam (Darko X Gaius) à Peter Van Moer, Meerdonk
2de prijs : 7169 Vt Klein Laar (Darko X Attribut) à Wilfried Goeman, Vrasene
3de prijs : Qin Hof ter Dam (Darko X Cabri) à Peter Van Moer, Meerdonk
1ste prijs – Vaarzen van 10 tot 20 maanden
Quincy Hof ter Dam (Darko X Gaius) à Peter Van Moer, Meerdonk
Vaarzen van 10 tot 20 maanden
1ste prijs : Jasmina du Coin (Balisto X Lego) à Peter Van Moer, Meerdonk
2de prijs : Penina (Attribut X Rocossi) à André Onghena, Doel
3de prijs : Partheid van Klaveren Aas (Darko X Attribut) à Klaveren Aas-Van Osselaer Lv, Melsele
1ste prijs – Vaarzen van 10 tot 20 maanden
Jasmina du Coin (Balisto X Lego) à Peter Van Moer, Meerdonk
Vaarzen en gekalfde vaarzen van 20 tot 32 maanden
Kampioen reeks
1ste prijs : Pasqua vd Kerkenhofstede (Esperanto X Econome) à Paul Gillis, Watervliet
2de prijs : Kokoon vd Breehoeve (Aragon X Figaro) à Peter Van Moer, Meerdonk
3de prijs : Odine van Duyversputten (Wilmots X Opaque) à Lieve Blindeman, Hofstade
Kampioenschap – Vaarzen en gekalfde vaarzen van 20 tot 32 maanden
Pasqua vd Kerkenhofstede (Esperanto X Econome) à Paul Gillis, Watervliet
Kalvershow Belgish Witblauw
1ste prijs : Quiz Hof ter Dam (Débardé X Zougar) à Peter Van Moer, Meerdonk
2de prijs : Quintana van’t Blektehof (Darko) à Hugo De Smet, Oordegem
3de prijs : Quintessa van het Lindehof (Digital X Horace) à Kris Smet-Heirbaut, Oordegem
Gekalfde vaarzen en koeien van 32 tot 44 maanden
1ste prijs : 7677 de Spy (Balisto X Shériff) à Kristof De Winne, Oudegem
2de prijs : Olivia van Klaveren Aas (Volcan X Benhur) à Klaveren Aas-Van Osselaer Lv, Melsele
3de prijs : Olivia vd Kleibeke (Attribut X Adajio) à Denis De Backer, Sint-Niklaas
1ste prijs – Gekalfde vaarzen en koeien van 32 tot 44 maanden
7677 de Spy (Balisto X Shériff) à Kristof De Winne, Oudegem
Koeien vanaf 44 maanden
1ste prijs : Maya van Daisel (Gaius X Germinal) à Peter Van Moer, Meerdonk
2de prijs : Gwendolyn (Volcan X Cabri) à Kristof De Winne, Oudegem
3de prijs : Moisson van Klaveren Aas (Grommit X Etna) à Klaveren Aas-Van Osselaer Lv, Melsele
1ste prijs – Koeien vanaf 44 maanden Maya van Daisel (Gaius X Germinal) à Peter Van Moer, Meerdonk
Koeien vanaf 44 maanden
Kampioen reeks
1ste prijs : Karlien van Klaveren Aas (Grommit X Ichor) à Klaveren Aas-Van Osselaer Lv, Melsele 2de prijs : Maaike Hof ter Dam (Idefix X Ferrero) à Peter Van Moer, Meerdonk 3de prijs : Lien Hof ter Dam (Panache X Joker) à Peter Van Moer, Meerdonk
Kampioenschap – Koeien vanaf 44 maanden
Karlien van Klaveren Aas (Grommit X Ichor) à Klaveren Aas-Van Osselaer Lv, Melsele
Koe met kalf
1ste prijs : Nina van’t Zwaantje (Emblème X Impérial) met Queen van’t Zwaantje (Komeet) à François Van de Vijver, Verrebroek
2de prijs : Odine van Duyversputten (Wilmots X Opaque) met Qarla van Duyversputten (Empereur) à Lieve Blindeman, Hofstade
3de prijs : 6816 v’t Elzenhof (Kronos X Brulot) met Rogero (Zest) à André Onghena, Doel
1ste prijs – Koe met kalf
Nina van’t Zwaantje (Emblème X Impérial) met Queen van’t Zwaantje (Komeet) à François Van de Vijver, Verrebroek
Kampioenschap – Stieren van 10 tot 24 maanden
Paris vd Otterhoeve (Courtois X Ferrero) à Hedwig Redant, Ottergem
1ste prijs – loten van vaarzen à Peter Van Moer, Meerdonk
1ste prijs – loten van koeien à Klaveren Aas-Van Osselaer Lv, Melsele
Kampioenschap – Vaarzen en gekalfde vaarzen van 20 tot 32 maanden
Pasqua vd Kerkenhofstede (Esperanto X Econome) à Paul Gillis, Watervliet
Kampioenschap – Koeien vanaf 44 maanden
Karlien van Klaveren Aas (Grommit X Ichor) à Klaveren Aas-Van Osselaer Lv, Melsele

Vous aimerez aussi

Pas encore de commentaire

    Laisser un commentaire