NATIONAL

Photos | Vilvorde 2022

12/05/2022
Stieren geboren van 1/01/2021 tot en met 30/06/2021
1ste prijs : Paris van de Otterhoeve (Courtois) à Hedwig Redant, Erpe-Mere
2de prijs : Pankaj van de Otterhoeve (Courtois) à Hedwig Redant, Erpe-Mere
3de prijs : Jaguar du Coin (Persan) à Ludo Robberechts, Perk
1ste prijs – Stieren geboren van 1/01/2021 tot en met 30/06/2021
Paris van de Otterhoeve (Courtois) à Hedwig Redant, Erpe-Mere
Kampioenschap – Stieren geboren van 1/01/2021 tot en met 30/06/2021
Arbre de Waleffes (Selenium) à Andries Lv – Humbeek
1ste prijs – Stieren geboren van 1/01/2021 tot en met 30/06/2021
Ravono van de Sluizerweg (Balisto) à Anny Meers & Marc Peeters, Millen
Stieren geboren in 2019
1ste prijs : Ronny Retro vh Chipohof (Karasko) à Andries Lv – Humbeek
2de prijs : Rainbow vh Chipohof (Iniesta) à Andries Lv – Humbeek
3de prijs : Pieter van Kettelo (Kanu) à Walter De Block, Asse
1ste prijs – Stieren geboren in 2019
Ronny Retro vh Chipohof (Karasko) à Andries Lv – Humbeek
Stieren geboren in 2018 en vroeger
Kampioenschap
1ste prijs : Pomadour vh Chipohof (Resistant) à Andries Lv – Humbeek
2de prijs : Orka van Kettelo (Nevada) à Walter De Block, Asse
Kampioenschap – Stieren geboren in 2018 en vroeger
Pomadour vh Chipohof (Resistant) à Andries Lv – Humbeek
Kampioenschap – Stieren geboren in 2018 en vroeger
Pomadour vh Chipohof (Resistant) à Andries Lv – Humbeek
Vaarzen geboren van 01/01/2021 tot en met 30 juni 2021
1ste prijs : Quinta (Vidal) à Kristof De Winne, Oudegem
2de prijs : Tamara vh Chipohof (Horace) à Andries Lv – Humbeek
3de prijs : Dubai vh Steenbeekhof (Da Gota de Centftontaine) à Ludo Robberechts, Perk
1ste prijs – Vaarzen geboren van 01/01/2021 tot en met 30 juni 2021
Quinta (Vidal) à Kristof De Winne, Oudegem
Vaarzen geboren van 01/01/2021 tot en met 30 juni 2021
1ste prijs : Regen van de Sluizerweg (Darko) à Anny Meers & Marc Peeters, Millen
2de prijs : Rebelle van de Sluizerweg (Vegas) à Anny Meers & Marc Peeters, Millen
3de prijs : Ti-Amo van Daisel (Jackson) à Andries Lv – Humbeek
1ste prijs – Vaarzen geboren van 01/01/2021 tot en met 30 juni 2021
Regen van de Sluizerweg (Darko) à Anny Meers & Marc Peeters, Millen
Vaarzen geboren in 2020
Kampioen reeks
1ste prijs : Jasmina du Coin (Balisto) à Peter Van Moer, Sint-Gillis-Waas
2de prijs : Sucre d’Amour vh Chipohof (Général) à Andries Lv – Humbeek
3de prijs : Signorita vh Chipohof (Vidal) à Andries Lv – Humbeek
Kampioenschap – Vaarzen geboren in 2020
Jasmina du Coin (Balisto) à Peter Van Moer, Sint-Gillis-Waas
Vaarzen geboren in 2020
1ste prijs : Jalousie du Coin (Darko) à Ludo Robberechts, Perk
2de prijs : Mirakel van het Wolvendael (Darko) à De Block Walter, Asse
1ste prijs – Vaarzen geboren in 2020
Jalousie du Coin (Darko) à Ludo Robberechts, Perk
Vaarzen geboren in 2020
1ste prijs : Lola Lisa vd Breehoeve (G-Star) à Ludo Robberechts, Perk
2de prijs : Petra (Vegas) à Kristof De Winne, Oudegem
3de prijs : Sibelle vh Chipohof (Solennel) à Andries Lv – Humbeek
1ste prijs – Vaarzen geboren in 2020
Lola Lisa vd Breehoeve (G-Star) à Ludo Robberechts, Perk
Vaarzen geboren in 2020
1ste prijs : Silouette vh Chipohof (Idefix) à Andries Lv – Humbeek
2de prijs : Schanulleke vh Chipohof (Esperanto) à Andries Lv – Humbeek
3de prijs : Smurfin vh Chipohof (Idefix) à Andries Lv – Humbeek
1ste prijs – Vaarzen geboren in 2020
Silouette vh Chipohof (Idefix) à Andries Lv – Humbeek
Kampioenschap – Vaarzen geboren in 2020
Jasmina du Coin (Balisto) à Peter Van Moer, Sint-Gillis-Waas
Vaarzen geboren in 2019
1ste prijs : Orfa (Idefix) à Kristof De Winne – Oudegem
2de prijs : River Smile vh Chipohof (Iniesta) à Andries Lv – Humbeek
3de prijs : Olijfje van de Sluizerweg (Hercul van de Breehoeve) à Anny Meers & Marc Peeters, Millen
1ste prijs – Vaarzen geboren in 2019
Orfa (Idefix) à Kristof De Winne – Oudegem
Vaarzen geboren in 2019
1ste prijs : Esmeraude de Spy (Vidal) à Kristof De Winne – Oudegem
2de prijs : Kokoon vh Breehoeve (Aragon) à Peter Van Moer – Sint-Gillis-Waas
3de prijs : Rosita van de Sluizerweg (Benhur) à Anny Meers & Marc Peeters, Millen
1ste prijs – Vaarzen geboren in 2019
Esmeraude de Spy (Vidal) à Kristof De Winne – Oudegem
Vaarzen geboren in 2018
1ste prijs : Couronne de Thiboumont (Esperanto) à Ludo Robberechts, Perk
2de prijs : Noa van de Sluizerweg (King) à Anny Meers & Marc Peeters, Millen
3de prijs : Passa-Doble vh Chipohof (Hannibal) à Andries Lv – Humbeek
1ste prijs – Vaarzen geboren in 2018
Couronne de Thiboumont (Esperanto) à Ludo Robberechts, Perk
Vaarzen geboren in 2018
1ste prijs : Gwendolyn (Volcan) à Kristof De Winne – Oudegem
2de prijs : Polly vh Chipohof (Art Deco) à Andries Lv – Humbeek
3de prijs : Pixie vh Chipohof (Goveur) à Andries Lv – Humbeek
1ste prijs – Vaarzen geboren in 2018
Gwendolyn (Volcan) à Kristof De Winne – Oudegem
Vaarzen geboren in 2018
Kampioen reeks
1ste prijs : Primavera vh Chipohof (Attribut) à Andries Lv – Humbeek
2de prijs : Pippa vh Chipohof (Oscar) à Andries Lv – Humbeek
3de prijs : Phelicie vh Chipohof (Ultimo) à Andries Lv – Humbeek
Kampioenschap – Vaarzen geboren in 2018
Primavera vh Chipohof (Attribut) à Andries Lv – Humbeek
Kampioenschap – Vaarzen geboren in 2018
Primavera vh Chipohof (Attribut) à Andries Lv – Humbeek
Koeien geboren in 2017
1ste prijs : Nefertete vh Chipohof (Sheriff) à Andries Lv – Humbeek
2de prijs : Nightingale vh Chipohof (Manitou) à Andries Lv – Humbeek
3de prijs : Natalia vh Chipohof (Hazard) à Andries Lv – Humbeek
1ste prijs – Koeien geboren in 2017
Nefertete vh Chipohof (Sheriff) à Andries Lv – Humbeek
Koeien geboren in 2017
1ste prijs : Orphelia vh Chipohof (Solennel) à Andries Lv – Humbeek
2de prijs : Obladi Oblada vh Chipohof (Resistant) à Andries Lv – Humbeek
3de prijs : Nicole van Kettelo (Kanu) à De Block Walter, Asse
Koeien geboren in 2017
Kampioen reeks
1ste prijs : Granny van de Bieshoop (Casper) à Ludo Robberechts, Perk
2de prijs : Loredana vh Chipohof (Nelson) à Andries Lv – Humbeek
3de prijs : Raquelle (Hazard) à De Block Walter, Asse
Kampioenschap – Koeien geboren in 2017
Granny van de Bieshoop (Casper) à Ludo Robberechts, Perk
Kampioenschap – Koeien geboren in 2017
Granny van de Bieshoop (Casper) à Ludo Robberechts, Perk

Pas encore de commentaire

    Laisser un commentaire